| Chwytak recyklingowy na wózek widłowy BEFARD BSR.W
 Pojemność: 250 l
 Typ: 5-palczasty
 Szerokość (zamknięty): 1120 mm
 Szerokość (otwarty): 1600 mm
 Waga: 360 kg
 Chwytaki BSR dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz szczególnemu zwróceniu uwagi w fazie projektowania na ograniczenie luzów i odkształceń powierzchni roboczych, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Zastosowanie wysokiej jakości stali trudnościeralnych dodatkowo podnosi trwałość urządzenia, gwarantując długą i bezawaryjną pracę.
 Głównymi użytkownikami chwytaków BEFARD serii BSR.W są firmy zajmujące się przetwórstwem surowców wtórnych, złomowiska oraz zakłady produkcyjne.
 Nasza oferta obejmuje również żurawie HDS na pojazdy dostawcze, jedno i dwuramienne o wyższych oraz niższych parametrach w najkorzystniejszych cenach na rynku. Istnieje możliwość dostarczenia kompletnego samochodu z zabudową skrzyniową lub samowyładowczą.
 Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, §1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
 CENA 21 300 PLN netto
 |